جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 343
  • بازدید دیروز : 1749
  • بازدید این ماه : 23220
عناوین مهم خبری :
با حضور استاندار و به مناسبت هفته دولت؛ افتتاح چند طرح در چادگان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان؛ فرماندار چادگان در آیین افتتاح  این طرح‌ها گفت: ۱۵ طرح عمرانی شامل آسفالت، زیر سازی، جدول گذاری و سنگ فرش در ۱۳ روستا، هفت گلخانه سبزی و صیفی به مساحت هفت هزار متر مربع، یک واحد گوسفند داری هزار راسی، سه واحد کانال بتن آب رسانی، بند‌های سنگی ملاتی و آبخیزداری، مجتمع آبرسانی قلعه زنبور به روستا‌های پرما، درک آباد، چشمندگان و پرزگان، تعریض آزادسازی مرحله نخست خیابان‌های دهه فجر و میدان غدیر چادگان، افتتاح ۲۲ واحد مسکن محرومان کمیته امداد و ۲۹ واحد مسکن محرومان به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله این طرح‌هاست.
عباس توکلی افزود: از مجموع ۳۳۲ واحد مسکونی برای محرومان شهرستان، ۹۵ واحد را کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۲۳۷ واحد را بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دست ساخت دارند و همچنین، ۶ واحد از واحد‌های مسکونیِ در حالِ احداثِ کمیته امداد امام (ره) برای ایتام است.
استاندار اصفهان نیز گفت: تیر پارسال، مقرر شد چهار هزار و ۱۵۰ واحد مسکونیِ محرومان در اصفهان احداث شود که از این تعداد، سه هزار واحد را بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هزار و ۱۵۰ واحد را هم کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث می‌کنند.
عباس رضایی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی، تحریم و کرونا، اکنون، دو هزار و ۶۶۵ واحد مسکن محرومان در استان افتتاح شده است.
بازدید : 384
6 شهریور 1400 ساعت 10:16 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

ثمره حسادت، بدبختی در دنیا و آخرت است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک