جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 371
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63507
عناوین مهم خبری :
گفتگو وپرسش وپاسخ باکارکنان منابع طبیعی وآبخیزداری سمیرم
سمیرم جنوبی ترین شهرستان اصفهان است وبارندگی 520 میلیمتری شهرستان موجب رویش علوفه های مرتعی وگونه های جنگلی شده است . همسایگی سمیرم با کوه دنا وقله معروف دنا پوشش جنگلی زاگرس را در منطقه بوجود آورده است . سمیرم ازجمله شهرستانهایی است که 25 هزار هکتار جنگل طبیعی وبیش از هزار هکتار جنگل دست کاشت دارد. وجود جاذبه های فراوان طبیعی موجب رونق گردشگری دراین شهرستان شده است .مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با حضور درجمع کارکنان سخت کوش منابع طبیعی سمیرم به صحبت هاودردلهای آنها گوش داد.
مهندس محمد حسین شاملی به سؤالات همکاران که حول محورهای کمبود نیروی انسانی ، سختی شرایط کار وتوازن درپرداخت مزایا بود به تشریح پاسخ داد وافزود: تک تک شما این قابلیت را دارید که درسطح کشورسرآمد شوید.

وی ازهمکاران جوانی که تازه وارد عرصه کاروکوشش شده اند خواست برای کسب تجربه وقت بگذارند ودرتمامی زمینه های جنگل ، مراتع واموراراضی اطلاعات لازم من جمله قوانین مربوطه را فرا گیرند.
بازدید : 2096
19 آبان 1393 ساعت 11:34 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک