جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 574
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78731
عناوین مهم خبری :
کسب رتبه برتر سازمان جنگل‌ها در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های وزارت جهاد کشاورزی
سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ارزیابی عملکرد مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی دستگاه‌های تابعه وزارت جهاد کشاورزی موفق به کسب رتبه دوم شد. 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در شاخص‌های اختصاصی رتبه اول، در شاخص‌های عمومی رتبه چهارم و در مجموع امتیازات شاخص‌های اختصاصی و عمومی رتبه دوم را بدست آورد. 
در پی این موفقیت، دکتر مسعود منصور طی پیامی از زحمات و تلاش‌های صادقانه همه کارکنان سازمان در اقصی نقاط کشور تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
موفقیت و بالندگی هر سازمانی مرهون نیروی انسانی متخصص، متعهد، دلسوز و علاقمند است و خداوند متعال را شاکریم که بواسطه تلاش‌های کلیه همکاران عزیزمان در اقصی نقاط کشور شاهد موفقیت سازمان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های اختصاصی و عمومی در سال 1399 هستیم. این موفقیت در شرایطی بدست آمده است که پرسنل ارزشمند سازمان در بخش‌های مختلف عملیاتی، پشتیبانی و اداری همواره محدودیت‌های اعتباری و کمبود نیروی انسانی را پشت سر گذاشته و با فرهنگ جهادی، عاشقانه در مسیر حفظ، احیاء، توسعه و بهره‌برداری اصولی از منابع طبیعی گام بر می‌دارند. نیروهای ارزشمندی که علیرغم پایین بودن حقوق و مزایا در مقایسه با سایر دستگا‌ها، حفظ و حراست از انفال و پایداری سرزمین را مجدانه پیگیری می‌کنند تا این امانت الهی را به دست نسل‌های آتی بسپارند. اینجانب از صمیم قلب این موفقیت را به تمام کارکنان سازمان در کلیه سطوح و در نقطه‌ای از میهن اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و ضمن آرزوی توفیقات بیشتر در خدمت به نظام مقدس اسلامی، امیدوارم رضایت الهی، قرین تمام شئون زندگی ارزشمندتان باشد.  

مسعود منصور
معاون وزیر جهاد کشاورزی و 
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
بازدید : 436
11 شهریور 1400 ساعت 10:54 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک