جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 514
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این ماه : 518
عناوین مهم خبری :
مراسم تکریم و معارفه مسئولان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
طی مراسمی و از طریق احکام جداگانه از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان آقایان ، محمد تقی اسکندری، تورج گفتاری و علی جعفری به ترتیب به سمت های : رئیس اداره برنامه ریزی ، بودجه و هماهنگی طرح ها ، رئیس اداره مدیریت عملکرد و  ذیحساب و سرپرست  امور مالی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تعیین و منصوب شدند و طی همین مراسم از زحمات عباس مومنی تقدیر و تشکر به عمل آمد .

در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  گفت : امام کاظم (ع) فرمودند : خداوند متعال بندگانی دارد که تلاششان رفع حوائج مردم است و اینان در روز قیامت  از آرامش بالایی برخوردار هستند .
حجه الاسلام عسگری ادامه داد :  به مسئله رفع نیازهای مردم در کلمات بزرگان دین اشارات بسیاری شده و از اهمیت بالایی برخوردار است و ادارات امور مالی و برنامه ریزی و بودجه  نیز بسیار حساس و تاثیر گذار هستند و امید می رود افرادی که این مسئولیت ها را  پذیرفته اند  همچون مسئولان قبلی موفق عمل کرده و همان خط و مشی را با مواظبت و حساسیت بیشتر  ادامه دهند .
وی اشاره نمود ، هر چه مسئولیت ها بالاتر باشد ، مسئولیت ما در مقابل خدای متعال ، خون شهدا و مردم نیز بیشتر می شود .

تغییر در هر مجموعه ای لازم است
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در مراسم معارفه مسئولان جدید اداره کل گفت : تغییرات در هر مجموعه ای لازمه پویایی و نو آوری در آن مجموعه است . لذا با تغییر مسئولیت ها پس از گذشت چند سال میتوان امید داشت که مجموعه تحت مدیریت ،کار آمد تر ، تازه نفس تر و با نو آوری بیشتری همراه باشد .
محمد علی کاظمی خاطر نشان کرد ، اداره امور مالی و اداره برنامه ریزی و هماهنگی طرح ها تکمیل کننده همدیگر هستند لذا همکاری ، هم فکری و تعامل این دو اداره  در جذب اعتبارات بسیار راه گشا است .


ارتباط ، امور مالی تحلیل گر
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان اصفهان در این مراسم به لزوم ارتباط با دو سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و سازمان مدیریت استان  اشاره کرد و گفت : صرفا نه فقط به خاطر جذب اعتبار بلکه برای تعامل و یافتن راه کارهای مناسب  می بایست ارتباط تنگاتنگی بین اداره کل استان و این دو سازمان وجود داشته باشد و می بایست از مدیران و کارشناسان سازمان مدیریت استان برای بازدید از طرح ها و پروژه های در حال اجرا در سطح استان دعوت کرد تا از نزدیک و به صورت ملموس با فعالیت های اداره کل آشنا شوند .
 رضا خلیلی در مورد مدیریت امور مالی اظهار کرد : اداره امور مالی باید به سمت تحلیل گری پیش رود ، قطعا با تحلیل گری آمارها میتوان به نتایج بسیار خوبی دست یافت .
وی ساماندهی اموال  اداره کل و شهرستان ها را ضروری دانست و گفت : هر چه سریع تر باید نسبت به ساماندهی اموال در شهرستان ها اقدام نمود .
در پایان  با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقایان عباس مومنی ، محمد تقی اسکندری و تورج گفتاری تقدیر و تشکر به عمل آمد .


بازدید : 639
20 شهریور 1400 ساعت 05:58 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

کسی که سستی و تنبلی نماید، حقوق دیگران را تباه می‏سازد. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک