جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 233
  • بازدید دیروز : 1749
  • بازدید این ماه : 23110
عناوین مهم خبری :
احتمال ریزش برف در ارتفاعات اصفهان
در پایان هفته احتمال ریزش برف در ارتفاعات اصفهان

دمای هوا در استان اصفهان پنج درجه سردتر می‌شود و احتمال ریزش برف در ارتفاعات استان وجود دارد.

احتمال ریزش برف در ارتفاعات اصفهان به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز اصفهان ؛ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوا بین سه تا پنج درجه سانتیگراد در مناطق شمال و شمال شرق اصفهان و از روز پنجشنبه در سایر نقاط استان کاهش می‌یابد.
آسیه آقایی به نفوذ توده هوای سرد به استان از روز چهارشنبه اشاره کرد و افزود: احتمال بارش پراکنده و ریزش برف در مناطق کوهستانی استان در روز جمعه وجود دارد.
وی به احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی و باغی اشاره کرد و گفت: باغداران و کشاورزان برای جلوگیری از خسارت سرمازدگی تمهیدات لازم را در نظر گیرند.
کارشناس مرکز هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه امروز جوی به نسبت پایدار در سطح استان حاکم است، افزود: آسمان بیشتر مناطق استان صاف تا کمی ابری است و در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
آقایی با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین ۲ تا چهار درجه سانتیگراد سردتر می‌شود، گفت: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۴ درجه سانتیگراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به چهار درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.
وی افزود: زواره در اردستان با دمای ۲۷ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای پنج درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.
بازدید : 350
15 آبان 1400 ساعت 05:06 ب.ظ
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک