جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 401
  • بازدید دیروز : 1749
  • بازدید این ماه : 23278
عناوین مهم خبری :
وزیر نیرو در جمع کشاورزان شهرستان‌های غرب اصفهان - تاکید وزیر نیرو بر برقراری عدالت در توزیع آب علی اکبر محرابیان در ادامه سفر به اصفهان عصر دیروز در جمع کشاورزان غرب استان در شهر قهدریجان گفت: کشاورز نگاهش به آسمان و فضل الهی است، اما نمی‌تواند بی‌عدالتی را تحمل کند، به همین خاطر عدالت در توزیع آب را حتما مدنظر قرار خواهیم داد
 

وی با اشاره به بازدید امروز خود از نقاط مختلف استان اصفهان، افزود: ان‌شاءالله در پایان این سفر تصمیماتی بگیریم تا بتوانیم دل مردم اصفهان را شاد کنیم.

وزیر نیرو گفت: با محرومیت آشنا هستم و معتقدم تکلیفی جز خدمت به مردم ندارم، چراکه ما برای خود شأنی جز خدمت گذاری به مردم قائل نیستیم.

محرابیان خطاب به کشاورزان گفت: شما با دسترنج خود و کشاورزی، کشور را سربلند نگه داشته اید و خود را به رنج انداخته اید تا کشور سربلند باشد. بر دست پینه بسته شما بوسه می‌زنم که شما نزد خدا و مردم سربلند هستید.

وی با تاکید بر اینکه نیاز است تغییراتی در سیاست‌ها اتفاق افتاد و عدالت به خوبی رعایت شود، افزود: اگر آب داریم باید با عدالت توزیع شود و اگر کم آبی هست هم باید با عدالت باشد، چراکه مردم ما از بی‌عدالتی رنج می‌برند.

وزیر نیرو با اشاره اشاره اینکه بیش از دو ماه است بر سر کار آمده‌ایم، گفت: سال زراعی قبل را درحالی پشت سر گذاشتیم که بی‌سابقه‌ترین خشکسالی در طول ۵۲ سال گذشته را داشتیم، از طرف دیگر منابع آب در کشور به گونه‌ای مدیریت شده که آبی در اختیار نداریم تا به گونه‌ای دیگر تصمیم بگیریم و شما را خوشحال کنیم.

محرابیان به پیش‌بینی پاییز خشک و بدون بارش امسال اشاره و اظهار کرد: برخلاف پیش بینی‌ها، بارش‌ها در اقصی نقاط کشور خوب بوده و بسیار امیدوارم در زمستان بارش‌های خوبی داشته باشیم.

وی با تاکید بر فعال شدن طرح‌های در بالادست گفت: با فعال شدن این طرح‌ها بیشتر می‌توانیم آب را مدیریت کنیم و ان‌شاءالله تصمیماتی در این زمینه خواهیم گرفت.

وزیر نیرو با تاکید بر اینکه ضرورت دارد سطح تصمیم گیری‌های کلان استان را افزایش دهیم، تصریح کرد: امروز تصمیم گرفتیم یکی از معاونان را به عنوان معین انتخاب کنیم تا به صورت هفتگی گزارشی از وضعیت آب استان بدهد و بر روی توزیع آب نظارت داشته باشد تا بدانیم عدالت حتما رعایت می‌شود.

محرابیان با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت مردمی است، افزود: با دستور رئیس جمهور مامور به این سفر شدم تا تصمیماتی گرفته شود که از سطح وزارت بالاتر است.

وی گفت: دولت کشاورزان را تنها نمی‌گذارد و آنان را پشتیبانی خواهیم کرد و امیدوارم در زمان معقول و کوتاه تصمیماتی بگیریم که لبخند شادی بر لب کشاورزان این مرز و بوم بنشیند.

وزیر نیرو همچنین با بیان اینکه امروز در دیار سرداران بزرگ دفاع مقدس هستیم، گفت: بار دیگر با شهدا عهد می‌بندیم در محضر شهدا تصمیماتی بگیریم تا عدالت به حوزه آب برگردد و بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

بازدید : 362
22 آبان 1400 ساعت 09:58 ق.ظ
برچسب ها : وزیر نیرو
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

درباره افراد مطمئن براساس گمان داوری نمودن، از عدالت نیست. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک