جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 884
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81468
عناوین مهم خبری :
جلسه گفتگو وپرسش وپاسخ با کارکنان منابع طبیعی شهرستان اصفهان
جلسه گفتگو وپرسش وپاسخ با کارکنان منابع طبیعی شهرستان اصفهان
اداره منابع طبیعی شهرستان اصفهان آخرین محلی بود که د ر بین 23 شهرستان استان اصفهان مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری در یکسال ونیم گذشته در جمع کارکنان آن حضور یافت وبه درد دلهای آنها گوش فرا داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، دراین نشست که حدود 4 ساعت بطول انجامید تعدا د 31 نفر از همکاران مشکلات کاری وشخصی خود را به تفصیل بیان نمودند.
مدیرکل منابع طبیعی نیز پس از استماع نظرات همکاران اظهار داشت : این گفتگوهای انتقادی موجب بالندگی وبهبود عملکرد مدیریت وکارکنان می شود وسیستم را در جهت نیل به اهداف خود یاری می کند.


مهندس محمد حسین شاملی افزود: روزی جنگ نظامی به کشور ما تحمیل شد وما سرافرازانه مقاومت کردیم امروز نیز که استکبار جهانی جنگ اقتصادی را علیه ما به راه انداخته وپروژه ها ی ما را مختل ساخته ، لازم است با تدبیر و مقاومت از تنگناها عبور کنیم ووظیفه اصلی خود که حفاظت از اراضی ملی است را بخوبی انجام دهیم .


گفتنی است : نظرات انتقادی وپیشنهادی کارکنان حول محورهای کمبود نیروی انسانی ،  کمبود خودرو و تجهیزات ، وضعیت استخدامی ، برخورد یکنواخت با متصرفین ، کمبود امکانات رفاهی ، اهمیت به بازنشستگان ، تشویق وتنبیه ، آموزش ، پرداخت مزایا ووضعیت اجرای قانون دراراضی شهرستان اصفهان بود که مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری به تک تک آنها پاسخ گفت .
بازدید : 1988
6 مهر 1392 ساعت 12:41 ب.ظ
سخن روز

و اراده کرده ایم بر کسانی که در روی زمین به ضعف کشانیده شده اند منت گذارده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار دهیم . قرآن کریم

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک