جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 746
  • بازدید دیروز : 1891
  • بازدید این ماه : 10818
عناوین مهم خبری :
خروجی رزق حلال صدق و راستگویی است
حجه الاسلام و المسلمین سید مصطفی طباطبایی نژاد  با حضور در مراسم معارفه معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با بیان این مطلب افزود  : ریشه صداقت و راستگویی در رزق حلال است و صدق  کلید همه خوبی هاست .مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه گفت : زمین از قدیم الایام مورد بحث بوده است و خداوند  در قرآن می فرماید : خداوند شما را از خاک آفریده است و در قسمتی دیگر می فرماید  زمین را با عدالت خود آباد کنید . وی خاطر نشان کرد امور اراضی و منابع طبیعی باید خوب مدیریت شود .


حجه الاسلام طباطبایی نژاد در مراسم معارفه آقای داریوش سعیدی به عنوان سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  گفت :  هر کسی که مسئول می شود  بنده به ایشان چهار توصیه می نمایم . اول اتمام کارهای مدیر قبلی ، دوم  بوجود آوردن کارهای ابتکاری و نو آوری ، سوم اهمیت دادن به نماز ، و چهارم رسیدگی و توجه به همکاران .


 گفتنی است در همین مراسم از زحمات آقای مهندس حسن عمادیان که پس از سی سال خدمت به افتخار بازنشستگی نایل گشته بود با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد .
بازدید : 3736
1 دی 1393 ساعت 01:37 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک