جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1949
  • بازدید دیروز : 3720
  • بازدید این ماه : 5669
عناوین مهم خبری :
خروجی رزق حلال صدق و راستگویی است
حجه الاسلام و المسلمین سید مصطفی طباطبایی نژاد  با حضور در مراسم معارفه معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با بیان این مطلب افزود  : ریشه صداقت و راستگویی در رزق حلال است و صدق  کلید همه خوبی هاست .مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه گفت : زمین از قدیم الایام مورد بحث بوده است و خداوند  در قرآن می فرماید : خداوند شما را از خاک آفریده است و در قسمتی دیگر می فرماید  زمین را با عدالت خود آباد کنید . وی خاطر نشان کرد امور اراضی و منابع طبیعی باید خوب مدیریت شود .


حجه الاسلام طباطبایی نژاد در مراسم معارفه آقای داریوش سعیدی به عنوان سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  گفت :  هر کسی که مسئول می شود  بنده به ایشان چهار توصیه می نمایم . اول اتمام کارهای مدیر قبلی ، دوم  بوجود آوردن کارهای ابتکاری و نو آوری ، سوم اهمیت دادن به نماز ، و چهارم رسیدگی و توجه به همکاران .


 گفتنی است در همین مراسم از زحمات آقای مهندس حسن عمادیان که پس از سی سال خدمت به افتخار بازنشستگی نایل گشته بود با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد .
بازدید : 3495
1 دی 1393 ساعت 01:37 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک