جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2218
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82802
عناوین مهم خبری :
در گردهمایی معاونین برنامه ریزی و توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری کشور استخدام و تبدیل وضعیت نیروها، اولویت سازمان منابع طبیعی
۴۰ درصد از ظرفیت ۱۴ هزار نفری سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور خالی است.معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور در گردهمایی مدیران ستادی و معاونان برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در اصفهان گفت: پس از حدود دوسال شیوع کرونا این گردهمایی به منظور تبادل نظر و مرور برنامه‌ها بصورت حضوری برگزار شد.

عبدالرضا بازدار، موضوع‌های اداری، مالی، پشتیبانی، لایحه بودجه سال آینده، ساختار سازمانی، تبصره ۲۰ استخدام ایثارگران و خانواده‌های آنان و جذب و بکارگیری نیرو‌های جدید را از محور‌های این نشست عنوان کرد.

وی گفت: مهمترین نقش سازمان، برنامه‌ها حفاظتی و احیای مناطق مختلف کشور است که به نیروی انسانی و اعتبار بیشتر در این حوزه نیاز داریم.

بازدار ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد قلمرو کشور با تلاش کارکنان این سازمان اداره می‌شود و استخدام نیرو‌های جدید و تبدیل وضعیت نیرو‌های شرکتی اولویت این اداره است.

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور گفت: با توجه به اینکه توسعه و عمران بخش‌های مختلف کشور در بستر منابع طبیعی انجام می گیرد و اولویت سازمان به گونه ای مدون شده که درآمد‌ها در همان مناطقی هزینه شود که عملیات عمرانی صورت گرفته و در دیگر مناطق کشور استفاده نشود، وی افزود: پیش از این درآمد‌ها به صندوق ذخیره ارزی واریز و در بخش‌های مختلف هزینه می‌شد.
بازدید : 416
25 آذر 1400 ساعت 11:26 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک