جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3611
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 77511
عناوین مهم خبری :
باید روابط عمومی ادارات جدی گرفته شود !


مدیر خانه مطبوعات استان اصفهان با اشاره به اینکه استراتژی رسانه‌ای در شرایط بحران نداریم و مسئولان از شفافیت اطلاعات نترسند، اظهار داشت: باید بپذیریم که دنیای امروز، دنیای رسانه است و هم مدیران به رسانه‌ها و هم رسانه‌ها به مدیران نیاز دارند تا کارشان را به نحو احسن انجام بدهند.

منصور گلناری افزود: در حوزه اجرایی، اقتصادی، نظامی و صنعتی نیاز به پیوست رسانه‌ای داریم  زمانی که ارتباط رسانه‌ای با مردم نباشد و مردم در جریان امور نباشند، کاری پیش نمی‌رود.

وی با بیان اینکه سواد رسانه‌ای به تدریج در دنیا در حال قدیمی شدن است، گفت: در کشور ما به این موضوع توجه نمی‌شود و باید تولید محتوا به جای مصرف محتوا استفاده شود باید دوره‌های آموزشی سواد رسانه‌ای برای مدیران تعریف شود و در این زمینه خانه مطبوعات آمادگی دارد.

مدیر خانه مطبوعات استان اصفهان ادامه داد: استراتژی رسانه‌ای در شرایط بحران نداریم و مسئولان باید از شفافیت اطلاعات واهمه نداشته باشند و هنگام بروز مشکل باید جوابگو باشند.

وی تصریح کرد: باید روابط عمومی ادارات جدی گرفته شود و افرادی در این ادارات به کار گرفته شوند که یا دانش آموخته رشته ارتباطات و یا تجربه عملی در کار خبر داشته باشند، بحث مشاور رسانه‌ای را مدیران جدی بگیرند و بدانند که مشاور رسانه‌ای می‌تواند خط مشی خوبی به مدیران بدهد.

گلناری با اشاره به اینکه جلسات ادارات باید ساماندهی شود، اظهار داشت: جلسات را با تعامل با خانه مطبوعات برگزار کنند تا در یک روز و در یک ساعت چند اداره جلسه نداشته باشند و رسانه‌ها بتوانند آنها را پوشش بدهند.

وی افزود: رسانه‌ها را باید در امر نظارت و نظرسنجی جدی بگیرند و چرا که اهالی رسانه آماده خدمت به جامعه اسلامی هستند.

بازدید : 676
12 دی 1400 ساعت 11:24 ق.ظ
درحال بارگزاری
سخن روز

کسی که به عمل گروهی راضی باشد ، مانند کسی است که در انجام آن کار با آن ها همراه بوده است .

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک