جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2076
  • بازدید دیروز : 3592
  • بازدید این ماه : 82785
عناوین مهم خبری :
ثبت‌نام نهضت ملی مسکن در ۱۲ شهر استان اصفهان ادامه دارد

علیرضا قاری‌القرآن روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: امکان ثبت‌نام برای شهرهای دولت‌آباد، کمشچه، حبیب‌آباد، نایین، خالدآباد، بادرود، نیک‌آباد، محمدآباد، دهاقان، سمیرم، بیده و حنا فراهم شده  است و متقاضیان می‌توانند تا ۲ ماه آینده با مراجعه به سامانه «ثمن» به آدرس saman.mrud.ir برای نامنویسی در طرح نهضت ملی مسکن در این شهرها اقدام کنند.  

وی ادامه داد: امکان ثبت نام افراد مجرد بالای ۲۳ سال هم از امروز شروع شده است.

به گفته وی، متقاضیان مجرد می‌توانند در طرح‌های حمایتی مسکن ثبت‌نام کند و تحویل واحد به آنان پس از اتمام ساخت و ایفای تعهدات متقاضی منوط به ارائه عقدنامه رسمی ازدواج است.

مدیرکل راه و شهرسازی اصفهان اظهار داشت: تاکنون بیش از ۲۱۰ هزار متقاضی در استان  اصفهان برای خانه دار شدن در سامانه طرح جهش تولید مسکن ثبت نام کرده‌اند که پالایش و احراز شرایط این افراد شروع شده است.

وی با بیان اینکه سبز بودن فرم «ج»، نداشتن مالکیت خصوصی، متأهل و یا سرپرست خانوار بودن و سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر موردتقاضا چهار شرط اصلی برای ثبت‌نام در این طرح است اضافه کرد: مهلت ثبت‌نام در طرح جهش تولید و تأمین مسکن پیش‌ از این تا ۱۵ دی تمدید شده بود و پس از پایان مهلت ثبت‌نام در این مرحله، مراحل پالایش و مراحل بعدی شروع شده است.

قاری‌القرآن با اشاره به اینکه برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن معادل ۵.۸ درصد نسبت به کشور است خاطرنشان کرد: بر این اساس برای یک سال نیاز به ساخت ۵۰ هزار و ۹۹۲ واحد در استان اصفهان است که این تعداد برای چهار سال به بیش از ۲۰۳ هزار و ۹۶۷ واحد می‌رسد.  

وی ادامه داد: مطابق با این برنامه زمین مورد نیاز برای اجرای این طرح در استان اصفهان بصورت سالانه چهار هزار و ۳۱۶ هکتار است.  

استان اصفهان افزون بر پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تن جمعیت دارد.

بازدید : 57
21 دی 1400 ساعت 12:26 ب.ظ
برچسب ها : مسکن ملی
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

شادی و خوشبختی را هدف اصلی زندگی تان قرار دهید و کلیه فعالیت هایتان را بر اساس این هدف سازمان دهی کنید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک