جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 435
  • بازدید دیروز : 2158
  • بازدید این ماه : 93665
عناوین مهم خبری :
پیام مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به مناسبت روز زن

سالروز میلاد بانوی بی همتای خلقت، حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) به عنوان روز پاسداشت مقام مادر  و روز زن ، بهانه ای زیبا برای ستایش مقام ممتاز و رفیع زنان و مادران می باشد.

بی شک نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و علمی بی بدیل و لایق تحسین بوده وهست ، از این رو باید کوشید تا از یک سو با رفع موانع و کشف توانمندی‌های عظیم آنان، زمینه حضور چشمگیر و تاثیرگذار این بخش از سرمایه انسانی جامعه را در توسعه کشور فراهم نمود و از سوی دیگر، نقش  بی‌بدیل آنان در مدیریت کانون خانواده را مورد توجه ویژه قرار داده و ارج نهاد.

اینجانب برخود لازم می دانم سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها )، روز مادر و زن و همچنین میلاد حضرت امام خمینی ( رحمه الله تعالی علیه ) را به تمامی  مادران  و بانوان فداکار و نجیب استان اصفهان ، به ویژه بانوان گرانقدر، پرصلابت، زحمتکش  وافتخار آفرین اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان  که  در عرصه  های مختلف، منشاء خدمات و برکات مهم و موثری در نیل به اهداف سازمانی اداره کل و درمسیراعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی،  گامهای مثبت ، ارزنده وموثری برداشته اند تبریک عرض کنم و از درگاه خداوند متعال، برای همه آنان وخانواده محترمشان  سلامتی ، سربلندی، عزت، امید و بهروزی مسئلت  نمایم .  

محمدعلی کاظمی

مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان

دوم بهمن ماه 1400

بازدید : 458
2 بهمن 1400 ساعت 10:41 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک