جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 222
  • بازدید دیروز : 2158
  • بازدید این ماه : 93452
عناوین مهم خبری :
صدور سند رسمی برای ۳۴۵ هکتار از بستر زاینده رود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان، هدف از این کار را تثبیتِ مالکیتِ دولت و جلوگیری از تصرفات غیر مجاز اعلام کرد و گفت: آب منطقه ای اصفهان با هدف صیانت از منابع آبی و جلوگیری از تَعَدیِ اشخاص به اراضی دولتی و بستر رودخانه ها، موفق به اخذِ سندِ مالکیتِ اراضیِ بسترِ رودخانه زاینده رود در محدوده واحد ثبتیِ شرق اصفهان، محدوده پل دنارت تا باغ گلها شد.

 حسن ساسانی افزود: پیش از این هم با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته، سند بستر رودخانه زاینده رود در محدوده واحدِ ثبتیِ جنوب، حدِ فاصلِ آبشار تا حدود نیروگاه درچه با متراژ حدود ۲۳۹.۱۴ هکتار، به همت دفتر مهندسی رودخانه و رهنمودهای مدیر دفتر حقوقی شرکت محقق شده بود.

حریم و بسترِ حدود ۳۴۰  کیلومتر از طول رودخانه زاینده رود در استان اصفهان قرار دارد که برای بیش از 345 هکتار از مساحتِ آن، سند رسمیِ مالکیت به نام دولت جمهوری اسلامی و به نمایندگی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان صادر شده است.

بازدید : 430
17 بهمن 1400 ساعت 09:19 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

سوال نکن ، شاید خدا به تو بفهماند . گدایی نکن ، شاید خدا غنی ات کند . به قلبت فشار نیاور ، شاید خدا مشکلت را رفع کند . چه در امور دنیوی و چه در امور اخروی ، یک شاید کنار زندگی ات بگذار !

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک