جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 940
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 64076
عناوین مهم خبری :
خدمت رسانی به مردم در رأس فعالیت های حوزه حفاظت و امور اراضی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ، مسائل و مشکلات حوزه معاونت حفاظت و امور اراضی شهرستان سمیرم مورد بررسی قرار گرفت.
سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت:  این جلسه با حضور رؤسای ادارات ممیزی اراضی ، مهندسی و حفاظت و حمایت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری برای اولین بار با هدف ارزیابی مسائل و مشکلات حوزه زمین در این شهرستان برگزار شد.
سعیدی، اولویت های اساسی این معاونت را اخذ باقیمانده اسناد مالکیت اراضی ملی ، ساماندهی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده های سنواتی از جمله پرونده های اعتراض کمسیون ماده واحده و ماده 34 قانون حفاظت ، اجرای پروژه کاداستر منابع طبیعی عنوان کرد.وی خدمت رسانی به مردم و شفافیت را دو مقوله مهم و اساسی در رأس فعالیت های معاونت حفاظت و امور اراضی بیان کرد وافزود: در کنار این مسائل  ، حفاظت از اراضی ملی و برخورد با متجاوزان به عرصه های منابع طبیعی از دیگر اولویت های حوزه این معاونت هستند.
همچنین در این جلسه ، طاهری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمیرم با بیان مسائل و مشکلات این شهرستان در حوزه حفاظت و امور اراضی ، بویژه اخذ اسناد مالکیت اراضی ملی را مورد تأکید قرار داد و از مسئولین اداره کل خواست تا حمایت های لازم را در این زمینه انجام دهند.
بازدید : 1419
26 بهمن 1393 ساعت 11:36 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

نه طوطي باش كه گفته ديگران را تكرار كني و نه بلبل باش كه گفته خود را هدر دهی

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک