جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2059
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82643
عناوین مهم خبری :
آغاز عملیات زراعت چوب در استان اصفهان بمناسبت میلاد پر خیر وبرکت آقا امام زمان(عج) و در ادامه برنامه‌های پیش‌بینی شده برای هفته منابع طبیعی و آبخیزداری امروز جمعه ۲۷ اسفندماه با حضور جناب آقای حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستانهای برخوار، شاهین شهر و میمه، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان،معاون آبخیزداری ایشان و تعدادی از رؤساي ادارات ستادی  وکارشناسان ذیربط، فرماندار شهرستان برخوار ، رئیس و پرسنل اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار  و تعدادی از مردم محلی عملیات زراعت چوب آغاز گردید. 

امروز عملیات نهال کاری در راستای توسعه زراعت چوب، به مساحت ۲۰ هکتار، در اراضی ملی و در قالب ماده ۳ قانون حفاظت و بهره برداری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با استفاده از گونه‌های اوکالیپتوس که آبیاری آن از محل پساب فاضلاب تصفیه خانه شمال اصفهان و به منظور توسعه زراعت چوب ، جلوگیری از ریزگردها و گرد و غبار، بیابان زدایی، تولید اکسیژن، تلطیف هوا و  ایجاد جنگلهای دست کاشت آغاز گردید.

 آقای حاجی دلیگانی در سخنان خود از اجرای این پروژه در اراضی بیابانی و ملی شهرستان بسیار استقبال نمود و ضمن تاکید بر افزایش و توسعه سطح آن با استفاده از پساب فاضلاب در این خصوص برای هرگونه حمایت و پشتیبانی اعلام آمادگی نمود.
بازدید : 618
28 اسفند 1400 ساعت 09:27 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

هر گاه (مطلبى) بپرسى براى دانستن بپرس نه براى خرده‌‏گیرى زیرا که نادان یاد گیرنده شبیه عالم است و عالم خرده‌‏گیر شبیه نادان. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک