جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 445
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63581
عناوین مهم خبری :
دیدار مدیران منابع طبیعی با حضرت آیت الله العظمی مظاهری
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، صبح امروز مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در آستانه هفته منابع طبیعی با مرجع عالیقدر آیت الله  العظمی مظاهری، رئیس حوزه علمیه اصفهان دیدار کردند.


آیت الله العظمی مظاهری در ابتدا با مهم جلوه دادن موضوع منابع طبیعی گفت: منابع طبیعی آنطور که باید در میان مردم شناخته نشده است .
وی با بیان اینکه انسان در زندگی خود به آب، هوا وخاک نیاز دارد و درختان وجنگل ها این سه نیاز اصلی را جبران می کنند.گفت: کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در آموزه های دینی ما مورد تاکید زیادی قرار گرفته است و نمی توان تاثیرات مثبت درخت کاری و ایجاد فضای سبز در محیط زندگی خود را نادیده بگیریم.
رئیس حوزه علمیه اصفهان، ضمن قدر دانی از خدمتگزاران منابع طبیعی، خواستار تلاش هر چه بیشتر این عزیزان در حفظ ذخایر استان و اطلاع رسانی بهتر به مردم شد.لازم به ذکر است قبل از این دیدار حجت الاسلام والمسلمین کوچکزاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان و مهندس محمدحسین شاملی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گزارشی از وضعیت منابع طبیعی استان ارائه نمودند.بازدید : 1904
14 اسفند 1393 ساعت 08:15 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک