جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 400
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63536
عناوین مهم خبری :
جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ زنان شاغل با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، به مناسبت میلاد سراسر نور دخت پیامبر اکرم (ص)،بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، مراسم تجلیل از کارمندان زن این اداره  با حضور مدیر کل، معاونان، مدیران، نماینده ولی فقیه و کارمندان زن شاغل در اداره کل و شهرستان ها برگزار شد.
در این مراسم که همراه با پرسش و پاسخ به منظور رسیدگی به نظرات و پیشنهادهای کارمندان زن  برگزار شد، ابتدا محمدحسین شاملی مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، فاطمه زهرا(س) را الگوی تمام زنان عالم دانست.


وی به برخی از ویژگیهای شخصیتی آن حضرت از جمله خشوع، وفاداری و رعایت حقوق دیگران اشاره کرد  و افزود: این ویژگیها اضطراب را از انسان دور می کند و برای انسان شادی به ارمغان می آورد.


شاملی با تقدیر از زحمات 57 نفر از کارمندان زن شاغل در اداره کل و شهرستان ها اظهار داشت: تمام ابعاد شخصیتی حضرت زهرا(س) می تواند یک درس باشد و زنان با الگو گرفتن از آن حضرت که نمونه کامل عفاف، حجاب، عصمت و پاکدامنی بود میتوانند راه سعادت و رسیدن به کمال را در پیش گیرند.
در پایان این مراسم مدیرکل  به همراه معاونین و مدیران با اهداء شاخه گل و بسته فرهنگی از کارمندان زن تقدیر و تجلیل به عمل آورد  و این روز خجسته و مبارک را به آنان تبریک گفت.
بازدید : 3023
23 فروردین 1394 ساعت 11:36 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

بدرستیکه بندگان شایسته خدا وارثان حقیقی زمینند . قرآن کریم

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک