جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4123
  • بازدید دیروز : 3094
  • بازدید این ماه : 73549
عناوین مهم خبری :
ضبط 350 کیلوگرم چوب قاچاق
به گزارش روابط عمومی   اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان آران و بيدگل با همکاری نیروهای پرتلاش و زحمت کش یگان حفاظت ،350 کیلوگرم چوب قاچاق کشف گردید .
 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل  گفت : متخلفین که اقدام به حمل 350 کیلوگرم چوب تاغ با دو دستگاه وانت پراید و موتور سیکلت  نمودند با تعقیب و گریز  نیروهای یگان حفاظت وانت پراید در شهرستان کاشان و موتور سیکلت در جاده کنارگذر دستگیر شدند .وی افزود :در راستای اجرای  ماده 43 فصل جرائم و مجازاتهای قانون حفاظت و بهره برداری از جنگلها و مراتع  و ماده 48 همین فصل از قانون که به ممنوعیت بریدن و ریشه کن کردن بوته ها و خارها و درختچه های بیابانی و کویری و کوهستانی در مناطق کویری و بیابانی و حمل چوب و هیزم و ذغال در تمام نقاط کشور بدون مجوز حمل اشاره دارد ، نیروهای یگان حفاظت شهرستان  آران و بیدگل اقدام به دستگیری متخلفین نموده اند .
 رضا شفیعی به نقش وجود جنگل های دست کاشت تاغ در منطقه اشاره و حفظ و نگهداري اين جنگل ها توسط مسئولین و عموم مردم به دليل كويري بودن و هجوم شن های روان در منطقه را با  اهميت بر شمرد. وی هشدار داد در  صورت عدم مشارکت در امر حفاظت از سوی مسئولین و آحاد مردم در آینده ای بسیار نزدیک شاهد بروز ریزگردها  در شهرستان های آران و بیدگل ، کاشان و قم خواهیم بود
بازدید : 2922
21 آبان 1394 ساعت 11:25 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آن كه جان را با طمع ورزى بپوشاند خود را پست كرده ، و آن كه راز سختى هاى خود را آشكار سازد خود را خوار كرده، و آن كه زبان را بر خود حاكم كند خود را بى ارزش كرده است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک