جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 38
  • بازدید دیروز : 704
  • بازدید این ماه : 746
عناوین مهم خبری :
شهرستان فریدن مستعد گردشگری
شهرستانهای غرب استان اصفهان از جمله شهرستان فریدن استعداد و پتانسیل تبدیل شدن به یک قطب بزرگ گردشگری را در کشور دارد .
امام جمعه شهرستان فریدن با اشاره به ظرفیتهای بسیار عالی شهرستان خواستار توجه ویژه در زمینه سرمایه گذاری در مباحث گردشگری در این شهرستان شد .


حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی ، آب و هوای بسیار لطیف و عاری از آلودگی شهرستان فریدن را از جمله امتیازات مثبت این شهرستان بیان داشت و به حدیث زیبای حضرت علی (ع) که می فرمایند : هرکس آب و خاک را در اختیار داشته باشد و فقیر زندگی کند از رحمت خداوند دور است ، اشاره کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان نیز سرمایه گذاری در حوزه منابع طبیعی را از جمله مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اضافه کرد : منابع طبیعی استان بستر بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است  و با استفاده از این موقعیت می توان به برنامه های سند چشم انداز زودتر دست یافت .
مهدی احمدی ونهری نیز از اجرائی شدن طرح سفیران انفال در سال آینده خبر داد و عنوان نمود که طرح سفیران انفال طرحی است که در آن روحانیون علاقمند به منابع طبیعی در دوره ائی فشرده شرکت و پس از آموزش به مناطق مورد نظر اعزام می شوند و گوشه ای از مباحث فقهی و حقوقی منابع طبیعی را برای مردم بیان می نمایند .
بازدید : 3328
4 اسفند 1394 ساعت 02:18 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک