جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 3581
  • بازدید دیروز : 4474
  • بازدید این ماه : 77481
عناوین مهم خبری :
معرفی رئیس حراست منابع طبیعی و آبخیزداری استان
طی جلسه ای با حضور مدیران اداره کل اطلاعات و منابع طبیعی رئیس حراست اداره کل منابع  طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان معرفی شد .
   مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان در این جلسه گفت : حفاظت و صیانت از اراضی ملی مطابق با منویات مقام معظم رهبری را وظیفه خود می دانیم زیرا توسعه پایدار بدون حفاظت از این عرصه ها میسر نیست .
محمد حسین شاملی افزود : ما دستگاه های نظارتی را یار و مددکار خود می دانیم زیرا به تنهایی قادر به حفظ منابع طبیعی نیستیم .   مدیر کل حراست استان اصفهان نیز در این برنامه گفت : حراستی موثر و کار آمد است که در چهار وظیفه مهم نقش ایفا نماید .
  کرمی برنامه ریزی ، سازماندهی ، کنترل و نظارت و هدایت را لازمه کار حراست اعلام کرد و زمین خواری را از تهدید های حوزه منابع طبیعی بر شمرد . وی هشدار و تذکر به افراد خاطی را راه جلوگیری از صیانت افراد و منابع دانست و برخورد شدید را در مراحل بعدی عنوان نمود .


  مدیر کل حراست سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور نیز در این برنامه گفت : ما عهد و پیمان بسته ایم ، اسرار افراد را حفاظت نماییم و آبرو و حرمت  آن ها را صیانت کنیم. هدایتی ، مسلح شدن به تکنولوژی های روز در جلوگیری از زمین خواری ، اطفاء حریق  و  تخریب منابع طبیعی را اجتناب ناپذیر دانست . وی از شناسایی گلوگاه های تخلف خبر داد و برخورد قاطع با متصرفان عرصه های منابع طبیعی را سر لوحه ماموریت های سازمانی قلمداد کرد . بازدید : 4016
10 اسفند 1394 ساعت 01:11 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

ثمره حسادت، بدبختی در دنیا و آخرت است. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک