جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4314
  • بازدید دیروز : 3567
  • بازدید این ماه : 88465
عناوین مهم خبری :
مشارکت پروژه ترسیب کربن در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان نمايشگاه بين المللي صنايع دستي در كاخ موزه چهلستون اصفهان برگزارشد.
پروژه ترسيب كربن اصفهان نيز به عنوان مجري طرح‌ هاي توانمندسازي و اشتغالزايي جوامع محلي در راستاي ايجاد مشاغل جايگزين و دوستدار منابع طبيعي و كاهش وابستگي روستاييان به آب و زمين و در نتيجه جلوگيري از فرسايش خاك و بروز پديده گردوغبار،‌ با ارائه دستاوردهاي 2 ساله در شرق شهرستان اصفهان ، در اين نمايشگاه  حضور داشت. در راستاي برگزاري نمايشگاه ، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، از غرفه ترسیب کربن بازديد كرد.


 نامور مطلق  ، ضمن تشویق مجريان پروژه ، بر مساعدت دستگاه‌های مربوطه برای ادامه اجرای پروژه در روستاها تأكيد كرد.
معاون صنايع دستي استان اصفهان نيز با اهداي لوح تقدير به غرفه "هزار نقش بن رود" و "نفيسه عروجي" به عنوان كارآفرين و همكار پروژه ، از زحمات ايشان براي احياي صنايع دستي در شرق شهرستان اصفهان تقدير كرد.
 جعفر صالحی همچنين براي بازديد از كارگاه هاي صنايع دستي منطقه ترسيب كربن و تعيين بيمه صنايع دستي شاغلين در كارگاه ها قول مساعد داد.


در شمشين روز برگزاري نمايشگاه، رئيس كميسيون توسعه توان اقتصادی و بازرگانی بانوان اتاق بازرگاني اصفهان در بازديد از غرفه ترسيب كربن ، راهكارهايي براي صادرات محصولات به خارج  از كشور ارائه داد.
 زهرا اخوان نسب از بانوان روستايي عضو پروژه ترسيب كربن و علاقمند به تجارت و بازرگاني دعوت كرد كه در جلسات آموزشي اتاق اصفهان شركت كنند.
معاون فني ، رئيس اداره بيابان و كارشناس تعاوني ها و تشكل هاي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان اصفهان نيز از غرفه ترسيب كربن بازديد كردند. دعوت به نمايشگاه بين المللي استان بوشهر و درخواست نمايندگي فروش محصولات در ساير استان‌ها نيز از ديگر دستاوردهاي حضور در نمايشگاه بين المللي صنايع دستي بود.
حسینعلی نریمانی مدیرپروژه ترسیب کربن استان اصفهان با بیش از 2 سال فعالیت در بخش بن رود معتقد است که روستاییان بیش از آنکه به کمک های مالی نیاز داشته باشند، به کمک های فکری و مشورتی و ایجاد انگیزه نیاز دارند.
وی حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و عرضه محصولات روستاییان را باعث خودباوری وگسترش ارتباطات مؤثر در سطح بین المللی برشمرد.
بازدید : 2137
18 مهر 1395 ساعت 11:32 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک