جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 364
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این ماه : 368
عناوین مهم خبری :
طرح همیار طبیعت در استان اصفهان اجرا شد
با هدف مشارکت مردم در زمینه های حفظ ، احیا و توسعه منابع طبیعی تجدید پذیر و به منظور حفاظت از عرصه های منابع طبیعی ، طرح همیار طبیعت در استان اصفهان اجرا گردید .
به گفته کارشناس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  اصفهان ، 760 نفر به عنوان همیاران طبیعت  به صورت افتخاری در این استان فعالیت می کنند .

 
 شهلا صالحی  با اعلام این خبر افزود : طبیعت خدادادی  نعمت هایی هستند که به نسل های آینده نیز تعلق دارند و حفاظت و نگه داری و توسعه این منابع از وظایف یکایک آحاد جامعه است . کسانی که در قبال این امر احساس مسوولیت می کنند  و مایلند در امر حفاظت و احیا و توسعه منابع طبیعی سهیم باشند  به همیاران طبیعت می پیوندند .
   صالحی خاطر نشان کرد ، وظیفه همیاران طبیعت گسترش فرهنگ حفظ و صیانت از منابع طبیعی و پس از آن اعلام تخلفات صورت گرفته  به مراجع ذیصلاح است . همیاران طبیعت با  ارتقا سطح دانش و بهره گیری از توانمندی خود در توسعه فرهنگ حفظ ، احیا و توسعه منابع طبیعی کوشش می کنند .
  گفتنی است اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی برای 13 شهرستان  استان  در جهت ارتقا سطح دانش همیاران طبیعت  در زمینه مباحث مختلف مربوط به منابع طبیعی کلاس های آموزشی  برگزار نموده است .
بازدید : 3583
9 آذر 1392 ساعت 10:12 ق.ظ
سخن روز

و برزگترین تهیدستی، کم خردی و نادانی است (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک