جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1889
  • بازدید دیروز : 3720
  • بازدید این ماه : 5609
عناوین مهم خبری :
آشنایی با راه کارهای کسب درآمد در شرکتهای  تعاونی منابع طبیعی
اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی بنه بن رود به نمایندگی از روستاییان عضو صندوق های توسعه روستایی در پروژه ترسیب کربن اصفهان، به جهت آشنایی با روش های کسب درآمد و افزایش آن، در کارگاه آموزشی شرکت کردند.
در این کارگاه که به همت کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، استاد حدادی مشاور تشکل ها در اتاق ایران با ارائه موضوع کلی "چگونه یک تشکل را درآمد زا کنیم" به شرح روش های کسب درآمد در تشکل ها و تعاونی ها پرداخت.
اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی بنه بن رود با حضور در این کارگاه آموزشی با موضوعاتی مانند چگونگی ارائه خدمات به اعضا، نیازسنجی و نظرسنجی، تشکیل کمیته و تعیین دبیر اجرایی برای ارتباط بهتر با اعضا وهمچنین روش های نوین کسب درآمد در تشکل ها آشنا شدند. تبادل اطلاعات با سایر تشکل ها و کسب تجربه از ایشان و همچنین بهره مندی از مشاوره دکتر حدادی از دیگر دستاوردهای شرکت در این کارگاه آموزشی بود.


لازم به ذکر است که شرکت تعاونی توسعه پایدار بنه بن رود در سال 1394 و با عضویت 120 نفر در مجمع عمومی اول، در پروژه ترسیب کربن اصفهان شکل گرفت و با برگزاری مجمع عمومی دوم، سایر اعضای صندوق های توسعه روستایی در محدوده اجرای پروژه به عضویت این تعاونی در خواهند آمد. اجرای پروژه نهالکاری 60 هکتاری در بخش بن رود با مشارکت اهالی منطقه، از جمله فعالیت های درآمدزای این شرکت بوده است.
تهیه خبر : اعظم محمدی 
بازدید : 2252
9 آذر 1395 ساعت 09:11 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

آنکه درون خویش را نیکو گرداند ، خدا ، آشکار او را نیکو گرداند ( امام زین العابدین ع)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک