جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2323
  • بازدید دیروز : 4138
  • بازدید این ماه : 2323
عناوین مهم خبری :
برنامه های هفته منابع طبیعی شهرستان نجف آباد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نجف آباد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته منابع طبیعی خبر داد.
 بابک حقیقی در جلسه ای که به منظور برنامه ریزی و هماهنگی جهت بزرگداشت هفته منابع طبیعی با حضور جمعی از نمایندگان ادارات و نهادهای دولتی در این اداره برگزار شد گفت: با توجه به اینکه 15 تا 21 اسفندماه به نام هفته منابع طبیعی نام گذاری شده است ، این اداره امسال نیز همچون سنوات گذشته برنامه های مختلفی به مناسبت این ایام در سطح شهرستان نجف آباد اجرا خواهد کرد.
 حقیقی سپس به تشریح این برنامه ها پرداخت و افزود: دیدار با ائمه جمعه و سخنرانی در نماز جمعه ، برگزاری همایش روحانیون و ائمه جماعات شهرستان ، حضور در برنامه صبحگاه مدارس ، به صدا درآمدن زنگ طبیعت در اولین روز هفته منابع طبیعی در مدارس و غرس نهال در برخی از آموزشگاهها و مهدهای کودک از جمله این برنامه هاست.
وی ادامه داد: توزیع نهال در بین مردم ، برگزاری مسابقه نقاشی و عکاسی با موضوع منابع طبیعی در مقاطع مختلف ، حضور در خانه سالمندان و کاشت نهال ، نصب بنر و تبلیغات محیطی ، تجلیل از بازنشستگان منابع طبیعی و ... از دیگر برنامه های این اداره در هفته منابع طبیعی خواهد بود.
بازدید : 1903
18 بهمن 1395 ساعت 01:47 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک