جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1057
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 64193
عناوین مهم خبری :
توزیع کارت  همیار طبیعت در بین دانش آموزان پروژه ترسیب کربن اصفهان
مدیر اجرایی پروژه ترسیب کربن در استان اصفهان با اعلام این خبر گفت : دانش آموزان مدارس ابتدایی در روستاهای محدوده پروژه ترسیب کربن اصفهان، پس از گذراندن دوره های زیست محیطی و کارگاه های عملی حفظ منابع طبیعی در سال گذشته، موفق به دریافت کارت همیار طبیعت دانش آموزی شدند.
حسنعلی نریمانی  با بیان نقش منابع طبیعی در سلامت جسم و روح بشر و تداوم حیات سالم بر روی کره خاکی، دانش آموزان را به حفاظت و استفاده بهینه از این نعمت خدادادی تشویق کرد.


وی  در ادامه با طرح سوالاتی پیرامون نقش نهالکاری در جلوگیری از روند بیابان زایی، اهمیت تالاب گاوخونی و علل خشکی آن و پیدایش پدیده گرد و غبار در منطقه، دانش آموزان را به تفکر در مورد مسائل منابع طبیعی محل زندگی خود واداشت و در نهایت جوایزی را به دانش آموزان پاسخ دهنده اهدا کرد.
در پایان کارت همیار طبیعت دانش آموزی بین دانش آموزان توزیع شد و از آنها خواسته شد که در صورت مشاهده تخلفات در اراضی ملی مراتب را به اداره منابع طبیعی شهرستان گزارش کنند و یا با شماره تلفن 1504 تماس بگیرند.
لازم به ذکر است پروژه ترسیب کربن اصفهان در تلاش است که در راستای اهداف توسعه پایدار، فرهنگ منابع طبیعی را در نسل آینده نهادینه کند. 
بازدید : 1581
18 اردیبهشت 1396 ساعت 09:12 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک