جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 890
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81474
عناوین مهم خبری :
رفع تصرف از 2156 مترمربع اراضی ملی روستای ورپشت شهرستان تیران و کرون
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون درراستای اجرای حکم صادره از دادیار اجرای احکام کیفری دادسرای شهرستان تیران و کرون ، مبنی بر رفع تصرف از 2156 مترمربع از اراضی ملی روستای ورپشت ، با حضور نماینده دادستان و ماموران انتظامی شهرستان رفع تصرف و قلع و قمع از عرصه مذکور انجام پذیرفت .

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون در خصوص اجرای حکم صادره گفت : با اعلام گزارش ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی مبنی بر تصرف 2156 مترمربع ازاراضی ملی روستای ورپشت توسط یکی از اهالی،پرونده متهم دردادسرای عمومی و  انقلاب شهرستان تیران مطرح گردید.

مهدی عالیپور با اشاره به اینکه نامبرده بدون مجوز قانونی و با قصد تصرف عدوانی اقدام به دیوارکشی در اراضی ملی نموده است  افزود: با صدور رای دادگاه مبنی بررفع تصرف و اعاده وضع به حالت سابق با اعتراض متهم به رای صادره ، پرونده دردادگاه تجدید نظر استان بررسی و در نهایت رای صادره تاییدگردید.

 عالیپور درادامه تصریح کرد : با حضور نماینده دادستان شهرستان تیران و کرون ، ماموران انتظامی شهرستان و همکاران واحد حقوقی و یگان حفاظت منابع طبیعی حکم صادره اجرا گردید.
بازدید : 2437
9 مرداد 1396 ساعت 01:30 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

و برزگترین تهیدستی، کم خردی و نادانی است (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک