جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 293
  • بازدید دیروز : 3196
  • بازدید این ماه : 66625
عناوین مهم خبری :
دوره آموزشی فلسفه حجاب و پیامدها و آثار آن به همت اداره آموزش و ترویج و با حضور استاد دانشگاه برگزار شد.
در این دوره آموزشی که به مدت6ساعت ویژه همکاران خواهر ادارات ستادی و شهرستانی،در محل سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد،حجه الاسلام معصوم زاده پیرامون پیشینه حجاب در ایران و جهان، سیر تحولات حجاب در ادوار مختلف تاریخی در ایران، خواستگاه حجاب در سایر ادیان و آثار سوء عدم رعایت حجاب در جامعه به ایراد سخن پرداخت.


وی با بیان اینکه حجاب یک مسئله فطری است و از ابتدای خلقت بشر بوده است خاطر نشان کرد: آنچه امروزه موجب بی حجابی در جوامع شده است اثر متقابل عوامل متعددی مانند وراثت، محیط زندگی، دوست و هم نشین، لقمه و روزی و در نهایت اراده ی خود انسان است که ممکن است تأثیر نامطلوب بر فطرت انسان داشته باشد.
معصوم زاده در ادامه افزود: از آنجایی که مسئله حجاب و رعایت آن امر مشترکی بین زنان و مردان است،  آیات متعددی در کتاب الهی و احادیث ائمه معصوم علیهم السلام در این زمینه موجود است و پرداختن به آنها از واجبات محسوب میشود.
این جلسه که با نظارت ناظرین استانداری به صورت پرسش و پاسخ آغاز و با طرح سوالات و شبهات شرکت کنندگان ادامه یافت، در نهایت با اخذ آزمون  به پایان رسید.


 تهیه خبر : اعظم محمدی 
بازدید : 1723
10 مرداد 1396 ساعت 09:35 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک