جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 274
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63410
عناوین مهم خبری :
اجرای طرح مدیریت کوچ دراستان اصفهان
رئیس  مرتع اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: اعتباری بالغ بر 3 میلیارد وهشتصد میلیون ریال برای انجام این طرح درنظر گرفته شده است.
ابراهیم مسائل اضافه کرد: مدّت اجرای این طرح از25 اسفندماه سال گذشته لغایت آخر اردیبهشت ماه سال جاری می باشد،که با راه اندازی کنترل مدیریت کوچ  درشهرستانهای سمیرم ، شهرضا ، فریدونشهر ، چادگان ، بوئین ومیاندشت ، خوانسار، فریدن ،  لنجان ونجف آباد به تعداد 19 پایگاه دنبال می شود . همچنین گشتهای سیار واکیپ های موتوری درسطح شهرستانهای استان به استثناء  ،  اصفهان ، نایین ، آران وبیدگل ، فلاورجان وخمینی شهر به تعداد 56 گشت موتوری انجام می شود.
گفتنی است بالغ بر یک میلیون وششصد هزار واحد دامی به مراتع ییلاقی استان اصفهان ورود می کنند واین درصورتی است که تعداد دام مجاز برای این مراتع فقط یک میلیون واحد دامی است.
لازم بذکر است طرح مدیریت کوچ  ، ازورود دام پیش از وقت مجاز به عرصه های مرتعی جلو گیری می کند تا گیاهان مرتعی فرصت استقرار ورشد کافی را داشته باشند.
بازدید : 2894
19 فروردین 1397 ساعت 01:27 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

علم و دانش بهتر از مال و دارایى است علم ترا نگهدارى کند در حالی که مال را تو باید نگهداریش کنى. امیر المومنین علی علیه السلام

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک