جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 937
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81521
عناوین مهم خبری :
جلسه هماهنگی پیمانکاران پروژه های آبخیزداری برگزار شد
مدیر کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان در جمع پیمانکاران منتخب پروژه های آبخیزداری استان اصفهان اعلام کرد : در سال جاری 230 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای پروژه های ابخیزداری به استان اصفهان  اختصاص یافته است که در 18 پروژه  آبخیزداری در شهرستان های مختلف استان اصفهان  توسط پیمانکاران مجرب و با سابقه  به مرحله اجرا در خواهد آمد .

 محمد حسین شاملی اضافه کرد  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی با پیمانکاران  کلیه پروژه های یاد شده تا پایان آذر ماه سال جاری  به اتمام خواهند رسید و ان شاء الله در دهه فجر سال 97 افتتاح خواهند شد .
ابوطالب امینی معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و ابخیزداری استان اصفهان در این جلسه خاطر نشان کرد : در حال حاضر تنها اعتباری که برای انجام پروژه ها  به صورت نقدی وجود دارد  همین اعتبار است و فرصت بسیار خوبی برای انجام کارهای عمرانی و زیر بنایی برای آبادانی و عمران زیر ساخت های منابع طبیعی و کشور است و باید از این فرصت به نحو احسن استفاده نمود . 
امینی هماهنگی پیمانکاران را با مدیران شهرستان ها و کارشناسان مقیم و ناظر پروژه بسیار ضروری دانست و گفت پیمانکاران در اسرع وقت نسبت به تجهز کارگاه و شروع به کار خود اقدام نمایند . 
 
بازدید : 1668
19 شهریور 1397 ساعت 10:51 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

در روز مصیبت ، عظمت روح و توانایی اشخاص معلوم می شود . پیامبر اعظم(ص)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک