جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 597
  • بازدید دیروز : 4770
  • بازدید این ماه : 81969
جلسه شورای هماهنگی  باحضور مدیرکل ، معاونین ومدیران شهرستانها برگزار شد
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی وشکوفایی انقلاب اظهار داشت :دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته بود که کشور ونظام روز 22 بهمن را نبیند اما خدا را شاکریم که مردم در 22 بهمن نقشه دشمنان را نقش برآب نمودند.
محمد حسین شاملی  درادامه گفت : ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا ( س) وهمچنین ایام هفته منابع طبیعی وآبخیزداری ، به رشادتهای مدافعان حرم و27 شهید اخیر استان اصفهان اشاره نمود وشهادت این عزیزان را به خانواده های آنان تسلیت گفت وتأکید کرد که برهمه ما تکلیف است که در انجام وظایف وتکالیفمان از هرگونه سستی ، خمودگی و بی انگیزگی پرهیز نموده ورضایت مردم  را در اولویت کارهای خود قرار دهیم .
لازم بذکر است درپایان ضمن جمع بندی نقطه نظرات اعضاء وارائه راهکارها ورهنمود های لازم  ، تذکراتی درحوزه های مختلف فنی به رؤسای ستادی وشهرستانی ارائه نموده وبراثربخشی هرچه بیشتر کارها وخدمت به مردم با رفتاری بسیار مناسب وشایسته واخلاقی پسندیده با مردم وتعامل با آنان تأکید نمود.
 
بازدید : 1022
9 اسفند 1397 ساعت 09:18 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

و اراده کرده ایم بر کسانی که در روی زمین به ضعف کشانیده شده اند منت گذارده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار دهیم . قرآن کریم

آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک