جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 486
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63622
عناوین مهم خبری :
دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان اصفهان با امام جمعه اصفهان
به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و آبخیزداری ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همراه با مدیر کل و کارکنان  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  با امام جمعه اصفهان دیدار کردند .
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  در این دیدار  خاطر نشان کرد  تمام دغدغه ما رفع نگرانی مردم و جلب رضایت آن ها بوده و هست .
محمد حسین شاملی از نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان در خواست کرد در جهت رفع موانع و مشکلات  موجود  مساعدت های لازم  را مبذول نماید.

شاملی در ادامه  به اقدامات صورت گرفته در زمینه رفع تداخلات  اراضی دولتی و مستثنیات  اشاره کرد .
امام جمعه اصفهان  در این دیدار گفت : وزارت جهاد کشاورزی هدایت و حمایت  دامداری و کشاورزی را به عهده  دارد و کشوری که در این دو زمینه قوی باشد کوچکترین مشکلی نخواهد داشت و این نعمت بسیار بزرگی است که خداوند به ما داده است .
آیت الله طباطبایی نژاد مهمترین راه های در آمد  و توسعه کشور را دامداری و کشاورزی و پس از آن صنعت و تجارت  دانست . وی به نقل روایتی از حضرت علی (ع)  پرداخت که فرمودند : چنانچه می خواهید در آمدتان زیاد شود  به سمت تولید بروید و از مشارکت مردم و واگذاری امور به مردم غافل نشوید . امام جمعه اصفهان تاکید کرد تا روسای  هر دو دستگاه جلسه ای با حضور مدیر عامل آب منطقه ای اصفهان  در استانداری تشکیل دهند تا با ارائه پیشنهادات ، تصمیمات لازم در زمینه توسعه  بخش کشاورزی و دامداری استان اتخاذ گردد .

بازدید : 2717
11 اسفند 1397 ساعت 06:03 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک