جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 4050
  • بازدید دیروز : 3094
  • بازدید این ماه : 73476
عناوین مهم خبری :
آخرین جلسه شورای معاونین در سال 1397 برگزار شد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک ایام ماه رجب و روز مرد  حلول سال نو را  به کلیه همکاران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و خانواده محترم آنان  پیشاپیش تبریک گفت و از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر  همکاران در طول سال 97 تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد همه همکاران سال خوب و پر برکتی در پیش رو داشته باشند .

محمد حسین شاملی ضمن تاکید بر تعامل و مدارا کردن با مردم و حفظ کرامت و حرمت  ارباب رجوع افزود : با توجه به تخصیص دو برابری اعتبارات آبخیزداری نسبت به سال 97، ضرورت دارد با شدت و قدرت  و توان مضاعفی پروژه های سال 98 در حوزه های مختلف پی گیری شود .

شاملی متذکر شد  افرادی که برای شیفت نوروزی انتخاب شده اند لازم است در ساعت اداری به طور کامل در محل کار حضور داشته  باشند ، شیفت های یگان حفاظت  به طور دقیق و کامل کنترل و نظارت شود ، هیچ خودروی دولتی تحت هیچ عنوان چه در ادارات ستادی و چه در ادارات شهرستانی در ایام تعطیلات نوروز خارج از اداره نباشد  . وی تکلیف کرد ادارات در بین تعطیلات  به هیچ وجه به طور کامل  تعطیل نباشد و حتما یا رئیس و یا معاون  اداره حضور داشته باشند.

بازدید : 2932
25 اسفند 1397 ساعت 05:06 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

درباره افراد مطمئن براساس گمان داوری نمودن، از عدالت نیست. (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک