جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 161
  • بازدید دیروز : 2010
  • بازدید این ماه : 63297
عناوین مهم خبری :
حفاظت از عرصه های منابع طبیعی شهرستان برخوار توسط عامل تخریب  این عرصه ها
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار اعلام کرد ، براساس هماهنگی بعمل آمده با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  متخلفی که ناآگاهانه اقدام به تخریب اراضی ملی شهرستان برخوار نموده بود ، در مرحله اجرای حکم قضایی ،  با دستور مقام قضایی به جای تحمل مجازات تعیین شده  ، در امر حفاظت از منابع طبیعی  فعالیت کرد.
 

امیر محسن ولی با اعلام این خبر افزود: چون این متهم از روی ناآگاهی باعث  تخریب اراضی ملی گردیده بود، وبه صرف اینکه واجد شرایط وصلاحیت بخشودگی بود ، با هماهنگی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان وبا دستور دادستان بجای تحمل مجازات ، درسطح ده هکتار از جنگلهای بیابانی شهرستان برخوار با موش صحرایی مبارزه کرد.
 

گفتنی است  موش صحرایی یکی از آفات درختان تاغ می باشد که در اطراف ریشه  این درختان لانه گذاری کرده و به مرور ریشه درختان را قطع و نهایتا باعث خشکیدن این درختان می گردد. عملیات مبارزه با موش در تاغزارها  شامل لانه کوبی در مناطق آلوده و طعمه گذاری می باشد
بازدید : 2314
8 اردیبهشت 1393 ساعت 08:41 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

سوال نکن ، شاید خدا به تو بفهماند . گدایی نکن ، شاید خدا غنی ات کند . به قلبت فشار نیاور ، شاید خدا مشکلت را رفع کند . چه در امور دنیوی و چه در امور اخروی ، یک شاید کنار زندگی ات بگذار !

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک