جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 1003
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 81587
عناوین مهم خبری :
نشست صمیمانه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان سمیرم
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان همراه با معاون برنامه ریزی توسعه و مدیریت منابع و رئیس حراست با کارکنان و پرسنل اداره منابع طبیعی شهرستان سمیرم دیدار و گفتگو کرد .
محمد حسین شاملی در این نشست گفت : در هر جایی که بین مردم و منابع  طبیعی بر روی موضوع اراضی اختلافی وجود دارد با اولویت باید پی گیری شود و در کمیسیون رفع تداخلات مطرح شده و مشکلات مردم می بایست به سرعت حل شود .
شاملی اهداف اجرای پروژه های آبخیزداری را تشریح کرد و گفت : اجرا پروژه های آبخیزداری در اولویت قرار دارد . وی افزود در سال 1398 مبلغ 8 میلیارد تومان برای اجرای پروژه های آبخیزداری از محل صندوق توسعه  ملی در اختیار شهرستان سمیرم قرار گرفته که نسبت به سایر شهرستان های استان بالاترین اعتبار را به خود اختصاص داده است .
مدیر کل  منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  بر حفظ جامعه دامدار و خانوار آنها تاکید کرد و گفت : امروز بیش از پنج هزار عشایر، قشلاق خود را در سمیرم به سر می برند و با توجه به ضرورت تولید گوشت  قرمز در کشور لازم است با محوریت فرمانداری برای کنترل ورود دام ، دام ها نشانه  دار شوند و سمیرم به عنوان پایلوت انتخاب می شود .
 در ادامه این نشست  مشکلاتی از قبیل کمبود نیروی انسانی ، کمبود فضای اداری در بخش بیده و وردشت و قبر کیخا و همچنین تبدیل وضعیت استخدامی نیروها از سوی پرسنل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمیرم مطرح شد .  


بازدید : 1385
7 مهر 1398 ساعت 06:20 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک