جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 2037
  • بازدید دیروز : 2427
  • بازدید این ماه : 82621
عناوین مهم خبری :
بالغ بر 61 میلیارد توما ن اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرحهای آبخیزداری وآبخونداری برای استان اصفهان درسال 98 تخصیص یافته است
رئیس اداره برنامه ریزی ، بودجه وهماهنگی طرح های اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت :حسب فرمان مقام معظم رهبری برای مقابله با سیل ومبارزه با ریز گردها در دو بخش آبخیزداری وآبخونداری ، اعتباری بالغ بر 61 میلیارد تومان وطر های مقابله با بیابان زایی ، اعتباری بالغ بر 52 میلیارد تومان به استان اصفهان مصوب وابلاغ گردید.
تورج گفتاری گفت : تا کنون 37 درصد اعتبارات آبخیزداری و24 درصد اعتبارات مقابله با بیابان زایی مشتمل بر مبارزه با ریز گردها ومالچپاشی تخصیص یافته است واین در حالی است که از مجموع اعتبارات مصوب ابلاغی بیشترین سهم را اعتبارات صندوق توسعه ملی تشکیل می دهد.
گفتاری خاطر نشان کرد: درراستای اجرای طرح های استانی بالغ بر 11 میلیارد تومان تصویب گردیده که تا کنون 27/5 در صد در قالب اسناد خزانه یک ، دو ، وسه ساله تخصیص یافته است.

وی اضافه کرد: دربخش اعتبارات هزینه ای در سال 98 با توجه به سیاستهای دولت بارویکرد صرفه جویی در این بخش با تصویب وابلاغ 22/5 میلیارد تومان بابت پرداخت حقوق ومزایای پرسنلی لحاظ گردیده که در مجموع تا کنون 70 در صد آن محقق شده است و خوشبختانه پاداش بازنشستگی همکاران در سنوات گذشته بطور کامل پرداخت شده است وآنچه قابل ذکر است کسری اعتبارات موجود دراین بخش می باشد که مستلزم تکمیل تخصیص اعتبارات پیش بینی شده یا مصوب و یا تخصیص متمم اعتبارات است. با پی گیری مؤکد انجام شده در جلسات متعددی که با معاونت هماهنگی بودجه سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان که عمدتاً با مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان برگزار گردیده قول مساعد درخصوص تأمین اعتبار داده شده است.
رئیس اداره برنامه ریزی ، بودجه وهماهنگی طرح ها گفت: اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان ازمحل ردیف های برگشتی ماده 13 قانون افزایش بهره وری طی 9 ماهه سال جاری بالغ بر 6 میلیارد تومان در ردیف های مصوب درآمد کسب نموده است که متأسفانه تا کنون رقم قابل ملاحظه ای ازآن به استان اعاده نشده است.
گفتاری اضافه کرد: اعتبارات طرح های ملی نسبت به سال گذشته بیش از 150 در صد ودر طرح های استانی 70 در صد افزایش مصوب داشته است که انشاء اله تا پایان سال موفق به اخذ بیش از 50 در صد از اعتبارات استانی مصوب و75 در صد از اعتبارات ملی خواهیم شد واین درحالی است که در طرح های جنگل کاری ، یگان حفاظت و... شاهد 100 درصد پیشرفت فیزیکی هستیم وسایر طرح ها مطابق با تخصیص اعتبارات پیشرفت لازم را خواهد داشت.
گفتنی است :هیئت نظارت از ارزشیابی طرح ها وپروژه های سال 97 مطابق با دستور العمل های موجود نسبت به ارزشیابی طرحها ، اقدام و دراین ارزشیابی ، استان اصفهان حائز رتبه عالی گشته است.

 
بازدید : 859
21 دی 1398 ساعت 09:38 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

برترین مردم سودمندترین آنها است به مردم (امیرالمومنین علی علیه السلام)

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک