جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 746
  • بازدید دیروز : 4257
  • بازدید این ماه : 78903
عناوین مهم خبری :
حقوق عقب افتاده نیروهای حفاظتی منابع طبیعی بزودی پرداخت می شود
خسرو شهبازی سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها از پرداخت حقوق معوقه نیروهای حفاظتی منابع طبیعی خبرداد.
شهبازی گفت: پیش از ظهر امروز به اتفاق عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با  محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص حقوق عقب افتاده محافظین جنگل جلسه برگزار نموده و قول مساعدت پرداخت حقوق معوقه 2430 نفر از نیروهای حفاظتی را تا پایان دی ماه جاری از ایشان گرفته ایم.
خسرو شهبازی عدم پرداخت حقوق نیروهای حفاظتی را چالشی بزرگ برای سازمان جنگل ها و منابع طبیعی برشمرد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه با پیگیری های فراوان و تنگناهای اقتصادی که با آن مواجه هستیم توانستیم این مساعدت را از سوی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دریافت نماییم.
این مسئول منابع طبیعی کشور در ادامه  گفت و گو با خبرنگار ما از طلب پیمانکاران منابع طبیعی از سال 96 تا کنون سخن به میان آورد و در این زمینه گفت: این پیمانکاران بر اساس موافقت نامه در بخش های آبخیزداری، جنگل کاری و بیابان زدایی و غیره با منابع طبیعی کار کردند و اکنون از سازمان طلبکار هستند و در این زمینه رایزنی های خوب و امیدوارکننده ای آغاز شده است و انشااله در مدت زمان کوتاهی این مشکل مرتفع خواهد شد و طلب پیمانکاران را پرداخت می کنیم. 
بازدید : 1187
23 دی 1398 ساعت 08:08 ق.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
سخن روز

وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک