جستجو در سایت
آمار بازدید سایت
  • بازدید امروز : 421
  • بازدید دیروز : 3810
  • بازدید این ماه : 16030
عناوین مهم خبری :
بیانیه توافق سطح خدمت
پورتال اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  از محتوی و مطالب متنوع در حوزه های مرتبط با منابع طبیعی و آبخیزداری  تشکیل یافته است. این پورتال قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از پورتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.
1.تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده ازپورتال
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.
2.لینک به تارنما های دیگر
پورتال 
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ممکن است شامل لینک هایی به تارنما های دیگر باشد. تارنما های لینک داده شده از درون این تارنما ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم. اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون پورتال قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به پورتال ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.
3.عدم استفاده نامشروع یا ممنوع
جهت استفاده از تارنمای 
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان  شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنما ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از تارنما اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن تارنما، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی باشید.
4.استفاده از امکانات ارتباط جمعی
تارنمای 
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر  سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:
بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.
بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.
تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در تارنما.
رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.
توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درتارنما قرار داده شده است به نام خود.
محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی تارنما.
برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.
5.آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین تارنما را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف تارنما نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای تارنما حذف نماییم.
سازمان دامپزشکی کشور این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در تارنما می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در تارنما را ویرایش، ارسال  یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از تارنما حذف نماید.
برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در تارنما ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.
شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.
6.رفع مسئولیت
اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین سازمان دامپزشکی کشور و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.
7.در دسترس بودن
تارنمای 
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " تماس با ما " می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.
به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای 
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
سخن روز

و اراده کرده ایم بر کسانی که در روی زمین به ضعف کشانیده شده اند منت گذارده و آنان را پیشوایان و وارثان زمین قرار دهیم . قرآن کریم

شبکه های اجتماعی
آرشیو ماهانه اخبار
لینک خبرگزاری ها
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری موج
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری فارس
 خبرگزاری مهر
خبرگزاری تابناک